Arana Premium Yumuşatıcı Lilyum Parfüm 3 lt – Renkliler için

Yıkama Sayısı60 Yıkama
TürüRenkliler
KokuLilyum

Arana’nın özel formülüyle geliştirilmiş Yumuşatıcı Lilyum Parfüm, renkli çamaşırlarınız için ideal bir seçenektir. Bu 3 litrelik geniş hacimli ürün, Color Protech teknolojisiyle zenginleştirilmiş olup, 60 yıkama boyunca etkili koruma sağlar.

Özellikler:

  • Color Protech Teknolojisi: Renklerin solmasını önleyen özel formülü sayesinde çamaşırlarınızın canlılığını korur.
  • Lilyum Parfümü: Özel Lilyum kokusu, çamaşırlarınıza ferah ve hoş bir koku bırakır, giysilerinizde uzun süre kalıcı bir tazelik hissi oluşturur.
  • Nazik Yumuşaklık: Yumuşatıcı Lilyum Parfüm, çamaşırlarınızı yumuşatır ve dokularını korur, giysilerinizi pürüzsüz hale getirir.
  • Ekonomik Kullanım: Yoğun formülü sayesinde az miktarda kullanımda bile etkili sonuçlar sağlar. 3 litrelik paketi ile uzun süreli kullanım sağlar.
  • Çevre Dostu: Fosfat içermeyen ve çevre dostu formülüyle çamaşırlarınızı temizlerken doğaya saygılı bir seçenektir.

Kullanım Talimatları: Çamaşır makinesinin yumuşatıcı gözüne, ürün paketi üzerinde belirtilen miktarı ekleyin. Renkli çamaşırlarınızı, üretici etiketinde belirtilen sıcaklıkta yıkayarak Arana Premium Yumuşatıcı Lilyum Parfüm ile en iyi sonuçları elde edin.

Arana Premium Yumuşatıcı Lilyum Parfüm ile renkli çamaşırlarınızın canlılığını koruyun ve onlara özel Lilyum kokusuyla tazelik katın!